Forum poświęcone komentarzom ze strony radiomaryja.pl

Jeżeli Twój komentarz nie został opublikowany na forum radiomaryja.pl, pomimo iż był zgodny z regulaminem - zamieść swoją wypowiedż na tym forum.


#1 2013-09-09 23:15:27

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-06
Posty: 11
Punktów :   

Bezdzietność Polaków

Kolejny dowód na socjalistyczne poglądy środowisk prawicowych:

"niech Pani nie przesadza. Żyję w Polsce, mam troję dzieci i uczciwą pracą jestem w stanie utrzymać rodzinę. Trzeba tylko chcieć i mieć coś do zaoferowania pracodawcom, choć ja akurat jestem na samozatrudnieniu. Nie czekam, aż ktoś coś mi da. Nie wyciągam ręki po publiczne pieniądze. Od siebie oczekuję uczciwości i sumienności, bo tylko tak mogę przekazać te wartości dzieciom. PRL to największe zło w historii Polski. Do tej pory (zwłaszcza starsze pokolenia) uważają, że coś im się należy za sam fakt, że istnieją... A Św. Paweł wyraźnie zganił tych, którzy pasożytowali na współwyznawcach.
Znam kilku takich co to do Kościoła z rodziną idą, a pracują na najniższą krajową (oficjalnie), dorabiają nieoficjalnie i jeszcze świadczenia pełne z MOPSu pobierają. I uważają się za uczciwych ludzi. Mnie nie chodzi o nich, ale to wszystko spłacać będą musiały nasze dzieci... ich mi szkoda, bo z każdej strony dostaną po głowie. Mam nadzieję, że wyjadą z Polski. Ja nie wyjadę, ale nie chciałbym przerzucać odpowiedzialności za błędy poprzedniego pokolenia, mojego pokolenia na pokolenie naszych dzieci. Stop populizmowi i przywilejom społecznym!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ecdl.pun.pl www.forumdlainteligentnych.pun.pl www.bushi.pun.pl www.l2ka.pun.pl www.forumrp.pun.pl